Jak zastavit padání vlasů? Tip pro krásné vlasy.

Zdravé vlasy jsou výsledkem vnitřní pohody a rovnováhy člověka.

Pokud je člověk ve stresu, má strach, různé trápení, prožil různé zklamání či šok, je přetížen a oslaben třeba po nemoci (covid), pak se celková disharmonie projeví na vlasech a vlasy začnou slábnout a vypadávat.

V tomto okamžiku nestačí používat běžné vlasové šampony z drogerie a mnohdy ani nepomohou speciální šampony z lékáren.

Je potřeba zvolit takovou vlasovou péči, které toho umí mnohem více. Je potřeba dodat vašim vlasům – především vlasovým cibulkám novou energii. Je potřeba je povzbudit!

Povzbuďte vlasové cibulky

V tomto okamžiku je na řadě homeopatie, kdy se do vlasových cibulek dostane především homeopatická informace pro povzbuzení vlasových cibulek, pro odstranění negativního psychického stavu, díky kterému dochází ke slábnutí a vypadávání vlasů.

Homeopatické šampony?

Tento termín není sice obvyklý, ale ať víte o co se jedná, že homeopatické Informace obsažené v šamponech Hanaks-homeopathy mají příznivý vliv na psychiku a tím na zlepšení kvality vlasů a jejich přirozený růst. Umí povzbudit vlasové cibulky a o to tu jde!

I vlasové cibulky, stejně jako vy, se musí cítit v pohodě a mít dostatek energie pro regeneraci, pro růst.

Vlasové cibulky, stejně jako celé vlasy nesmí být plné negativní energie, strachu, stresu, vyčerpání. Jinak prostě padají a padat budou stále až do fáze holé hlavy.

Jen si vzpomeňte, jak vypadají vaše vlasy po vyčerpání, po probdělé noci, po dnech plných stresu.

A jak krásné vlasy máte, když jste v pohodě? Tak ať jste v pohodě a máte stále krásné a zdravé vlasy.

Jak zastavit padání vlasů?

REFERENCE: Chtěla bych vám moc poděkovat, že jste mi zachránila moje vlasy. Je mi 44 let, prošla jsem si jako jistě mnozí z nás životními úskalími včetně rozvodu a následně tragického úmrtí mého dalšího přítele…. A tak se stalo, že z mých docela slušných polodlouhých vlasů se stal nejdříve tenký culík a pak jsem vlasy smotávala do gumičky i dvakrát jaká to byla bída.  Nejdříve jsem dlouho obhlížela Vaše stránky, protože nezlobte se na mě, ale dnes je na internetu tolik prapodivných výrobků proti padání vlasů až jsem nakonec přistoupila na to, že Váš šampon  Caffeine prostě fungovat bude !!! A musím říct, že se stal zázrak… vypadané vlasy sice stále nacházím, ale cítím jak mi nové přirůstají a tak jich mám stále více. Už se zase sobě začínám líbit,  a to je myslím to hlavní!!! Fakt Vám móóóc děkuji a určitě si šampon znovu objednám.  Přeji Vám mnoho takových spokojených zákazníků jako jsem já. Mějte se moc hezky. Jana Gallová

Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox a především homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐ aneb na každou potíž či nemoc existuje ten správný homeopatický lék, jen si umět poradit.