Jak získat příležitost, růst a štěstí?

Když se daří skvěle, stále přicházení nové příležitosti, tak rosteme a zažíváme pocit štěstí.  Co ale rozhoduje o tom, kdy k nám plynou nové příležitosti a kdy se můžeme snažit jak chceme, a stále se nedaří?

Mrkněme se na možnost získávat nové příležitosti  z pohledu astrologie a homeopatie.

Podle astrologie je štěstí stav Jupiteru v Rybách, přičemž Jupiter je planetou příležitostí, růstu a štěstí. Astrologické znamení Ryb je spojováno mimo jiné s plynulostí pohybu. Pak k nám tyto příležitosti proudí. Ale jen za předpokladu, že máme dostatek principu Jupiteru. 

Jak rozproudit energii příležitostí?

Jak ale získat dostatek principu či energie Jupiteru, aby k nám proudily nové příležitosti a vše se dalo do pohybu tak, že výsledkem je příliv nových příležitostí, vnitřní růst a s tím spojené toužebně očekávané štěstí.

Co k tomu budeme potřebovat?

Tak na to máme homeopatii. Tedy určitě ne takovou, která se dostane koupit v lékárnách. Je to homeopatie, která pracuje s principiálními homeopatickými léky. Znamená to tedy jednoduše, že si zajistíme homeopatické léky s principem Jupiteru a konkrétní potencí, kterou potřebujeme.  

To je cesta, jak si z života vytvořit jednu velkou radost, pohodu a rozproudit svou vlastní energii natolik, že k nám proudí nové příležitosti s nimiž jsme šťastni.

A že nejde ovlivnit osud?

Ano, osudově jsou mnohé věci nastaveny dost striktně, ale vždy existují výjimky. Všechno je možné, jen to chce vždy hodně odvahy a síly. Každý může stát na místě a žehrat na svůj podělaný osud. Stejně tak každý může vstát a začít dělat věci jinak. Změna je život a vše co žije plyne a proudí.

Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox a především homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐ aneb na každou potíž či nemoc existuje ten správný homeopatický lék, jen si umět poradit.