Jak se ochránit před negativními lidmi?

Řeknu vám, je to pěkná otrava, když na vás někdo bezdůvodně řve. Nebo když na vás závistivě hledí a přeje vám, aby se vám stalo cokoliv, ne jenom to dobré. Jak se ochránit před negativními lidmi a jejich negativní energií?

Uděláme si prostě šťastý způsob domova?

Můžeme se zavřít doma a nevystrčit ani paty. Udělat si domácí hygge, prostě šťastný způsob domova, jako to umí Dánové, kteří si užívají štěstí v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce. Přikryjí se huňatou dekou, zapálí si svíčky a se svými milovanými si dají své oblíbené jídlo a povídají si, nejlépe samozřejmě u zapáleného krbu.

Můžeme si udělat své vlastní hygge doma, zažít tak pocit bezpečí, vnitřního klidu a blaženosti. Uděláme si skvělou kávu, upečeme si nějaký dobrý zákusek i když se po něm tloustne. To občas nevadí, hlavně když je nám se svými nejbližšími příjemně. Zažijeme pocit bezpečí.

Co když musíme opustit bezpečí domova?

Co ale když musíme opustit bezpečí domova a vyrazit do venkovního světa? Potkáme se hned na prvním kroku s nepřející sousedkou, které skřípou zuby tak hlasitě, že nám zalehne v uchu na půl dne? Jak dlouho nám zůstane blažený úsměv na tváři při pohledu na zahořklé, pesimistické, znuděné či negativně smýšlející lidi?  Jak se ochráníme, když nám prostě nepřejí a vysílají na nás tak proud své negativní energie, která je jako studená sprcha?

Bude nám tato ochrana fungovat?

Možná, že by pomohl tlustý teplý svetr, nebo raději nasadit si brnění, vzít do rukou meč, nebo přinejmenším dělat velká ramena. Přihlásíme se do kurzu sebeobrany, co kdyby náhodou bylo ještě hůř a došlo na pěsti? Pak alespoň nebudeme překvapeně stát, ale uplatníme své dokonalé znalosti boje, nebo když bude nejhůř, utečeme. Ale i to musíme natrénovat, pokud nejsme trénovaní běžci či atleti vynikající rychlostí a obratností.

V patnácti v atletice to pro nás nebyl problém. Ale tehdy byl svět mnohem bezpečnější. Dnes to musíme prostě natrénovat, protože přeběhnout na druhou stranu tělocvičny je pro +2 x 20  a více trochu stresující. Tak je dobré si to uvědomit a začít raději běhat. Třeba jen tak chvíli běh, chvíli rychlá chůze, pak dva kilometry, nebo šest nebo dvanáct? I to všechno jde, ale i to nestačí. 

Potřebujeme chránit svou auru.

Stále nám chybí něco, co by nás dokonale ochránilo před negativními energiemi. Potřebujeme si chránit svou auru, respektive ji mít tak silnou, že žádná negativní energie neprostoupí skrze k nám.

Jo fajn by bylo, narodit se jako fext, čili jako člověk s nadpřirozenými nezranitelnými schopnostmi.

Takový nezmar, který překoná všechno. Fexti – lidé, které nelze zranit se vyskytovali po celé Evropě.

Jo to by bylo skvělé!  A co když nejsme fexti?

Jak posílíme auru?

Zbývá nám  jen jediná možnost. Posílit si vlastní auru, stát se tak odolnými, silnými, nezasažitelnými negativními energiemi. Není to tedy buch, buch  pěstmi, není to ani vnější obal v podobě brnění. Je to vlastní silná aura. Je tedy na nás, jak si vlastní auru posílíme.

Co nám pomůže?

Využijeme sílu homeopatie a použijeme ochrannou chytrou mastičku mandle.  Natřeme s ní obličej, krk a dekolt Ať se nenávistně kouká kdo chce jak chce, klidně ať křičí, prská nebo nadává. Máme svou chytrou mastičku pro ochranu před negativními energiemi. Díky homeopatii si tak do svého energetického pole vneseme energii síly a ochrany. 

V tom je homeopatie úžasná a někdy dokonale tajemná.

Nejlepší je vlastní zkušenost.

Ale ať si říká kdo chce, co chce. Nejlepší je vždy vlastní zkušenost. Chytrou mastičku si pořídíme, vyzkoušíme a sami uvidíme, jak je nám lépe, když jsme pod ochranou.  Dáme si ji na přední místo do koupelny. Použijeme ji kdykoliv vyrazíme do nepříznivého prostředí, ať si pak nestěžujeme, jak nás ten sociální kontakt vyčerpává.

CHYTRÁ MASTIČKA MANDLE – OCHRANNÁ
Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox a především homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐ aneb na každou potíž či nemoc existuje ten správný homeopatický lék, jen si umět poradit.