Jak roztočit kolo štěstí?

Kdy se začne konečně dařit?

Znáte to? Snažíte se ze všech sil. Máte plnou hlavu nápadů, vizí a plánů, ale ať děláte co děláte, nějak to prostě nejde.

Něco vám brání realizovat vaše nápady, stále se něco kazí, cítíte že jdete hlavou proti zdi.

Přemýšlíte nad tím, kdy se vám konečně začne dařit?

Kdy se vám roztočí kolo štěstí?

A je to venku! Jsme u kola štěstí.  Ne ovšem u kola štěstí na sociálních sítích, kde si můžete vytočit nějakou výhodu či slevu.

Je to životní kolo štěstí, tedy přesně vypočítaný rok, kdy se daří vašemu konání nejlépe.

 Co vím o kole štěstí z vlastních  zkušeností?

Kolo štěstí se roztáčí většinou jednou za deset let. Předchází tomu několik přípravných let.

Kolo štěstí je totiž docela líné, pokud není poháněno přípravou. Roztočí se tedy jen za určitých podmínek či okolností.

A jaké ty podmínky a okolnosti jsou?

Je to v první řadě přesně vypočítaný rok, kdy se daří a kdy jste v kole štěstí. To vám mohu jednoduše spočítat podle vašeho data narození.  Dále je to pružnost, přizpůsobivost a připravenost na nové příležitosti. Schopnost realizovat změny a dostatek odhodlání beze strachu riskovat.

Ano, každý nový krok sebou nese i notnou dávku odvahy  a schopnosti riskovat. Možná právě strach vám brání roztočit kolo štěstí i v okamžiku, kdy jste v kole štěstí a kdy se před vámi otevírá hojnost ve všech oblastech.

Jak roztočit kolo štěstí?

Zjistěte si, zda jste v kole štěstí, nebo kdy v kole štěstí budete. Pečlivě se na tuto dobu připravte, ať není líné a skutečně se roztočí.

Připravte se.

Zbavte se negativních emocí, především různých strachů, které vám brání dosáhnout úspěchu. Eliminujte stres, odstraňte napětí, roztěkanost, buďte v pohodě, vypořádejte se z nespavostí.

Doporučení: V těchto věcech vám pomůže chytrá homeopatie. V e-shopu si sami najdete mnoho užitečných produktů pro vaši psychickou pohodu.

Neplýtvejte svou energií.

Neplýtvejte svou energií v době mimo kolo štěstí. Vnímejte svůj život skrze principy, které ovlivňují váš život, i když se tomu nechce věřit.

Je něco víc nad vámi? Udělejte si jasno ve své hlavě, aby se vám nestalo, že jdete hlavou proti zdi mnoho let.

Dřete, činíte se a výsledek není uspokojující? To jsem si sama několikrát vyzkoušela, než jsem pochopila i tyto pro mě dříve nepochopitelné souvislosti.

 Je to jako chtít, aby v zimě kvetly stromy. Ale i to je možné, když ze svého sadu uděláte obrovský skleník, pak můžete sklízet i v zimě. Bude to mít ten správný efekt, nebo to bude Pyrrhovo vítězství?  

Jak spočítat kdy budete v kole štěstí? To vám napíši příště, přihlaste s k zasílání chytrých rad.  

Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox a především homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐ aneb na každou potíž či nemoc existuje ten správný homeopatický lék, jen si umět poradit.