Jak přežít negativní návštěvu?

Je to hodně o pocitech.

Nejprve očekáváte milou návštěvu a jste naladěni na všechno dobré.

Následně se ale situace může změnit. Přijde návštěva, která na vás vyklopí všechno špatné – co se děje, co koho bolí a štve. Milá návštěva si u vás oddechne, naplácne na vás své starosti a vám najednou místo příjemného pocitu, zůstane nepříjemný pocit.

Super návštěva, že jo?

Navíc se energie ráda usazuje právě na lidech, kteří jsou příjemní, přátelští a otevření.

Když s radostí očekáváte návštěvu, vaše srdce jsou otevřená.

Vzápětí jste plni jiné energie a může vám být najednou nevolno. Co s tím?

Jak přežít negativní energii, kterou vám přinesla návštěva?

Dobré je si uvědomit, že to není vaše vlastní nálada, ale nálada převzatá. Co nejrychleji obrátit pozornost na příjemné věci. Vyčistit místnost, kde jste se setkali. Uklidit, zapálit svíčku, nebo pokud máte nějakou ochrannou bytovou vůni, tak ji použít. Stejně tak rychle očistěte své tělo od negativní energie. Na to je vhodné tělové mléko ochranné s levandulí, nebo sprchový gel s levandulí z naší homeopatické ordinace. U nás tyto produkty máme stále v e-shopu. Pomáhá a chrání vaši auru jak již preventivně, tak v případě negativní návštěvy – po návštěvě.

Základem je silná aura.

 Abyste se mohli setkávat se silně negativními lidmi, musíte mít velmi silnou svou vlastní auru. Pokud vám bývá nevolno, tak je čas na posílení aury.

Homeopatie vám pomůže

Homeopatie pomůže i v případech, kdy vám bývá často nevolno, nebo když se musíte setkávat s lidmi, které byste raději obešli obloukem. Homeopatika jsou skvělá, pomáhají při menších potížích i v případě těžkých sociálních fobií, která mohou nastat po předchozích špatných skutečnostech.

Tajemství se vytrácejí

Dříve naše babičky věděly více, jak ochránit sebe a třeba i malá miminka když plakala a neprospívala, před negativními energiemi. Dnes různá nařízení zakazují publikovat účinky léčivých rostlin a o homeopatii ani nemluvě.  Postupně se tato tajemství vytrácejí. Je stále těžší si je uchovat jako vzácnost a umět si poradit v případech, kdy jiní nepomohou. Potřebujete pomoci?

Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (c) (1991) a Homeopatieprobyznys.cz (c) (2017), lektorka, kouč, homeopat konstituční homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐