Jak mít vlasy silné jak konopí?

Jak mít vlasy silné jak konopí?

Kdo má slabé vlasy, tak touží je mít silnější. Přirozeně ano, ale jak na to?

Jak udělat ze slabých, vypadávajících, lámajících se vlasů vlasy plné síly?

Mrkněme se na to okem homeopata. Ten když uvidí slabé vlasy, tak hned ví, že příčinou nemusí být jen špatná výživa a nedostatek vitamínů, ale za slabé vlasy může především emocionální vyčerpání, různé obavy, strachy, nebo také dlouhé chvíle u počítače.

A to není také všechno. Vlasy rády padají a slábnou také po covidu, který organismus vyčerpá a připraví skvělou půdu pro řídnutí a padání vlasů.

Jak získat zpět silné vlasy?

Určitě nepostačí jen správná výživa a dostatek vitamínů. Musíme si dát především do pořádku své bujné emoce. Především se uklidnit, zbavit se stresu, různých obav a strachů.

Víte, že strach je nejsilnější emoce, která se nejvíce podepisuje na našich vlasech.

Stejně jako smutek, zklamání, nebo různé úzkosti.

Všechny tyto negativní emoce mají přímý vliv na naše vlasy. Základem je tedy klid. Prostě být v pohodě a všechny potíže zvládat s lehkostí a nadhledem. Jo, hezky se to řekne, ale praxe je někdy hodně jiná.

Jak se uklidnit a zbavit strachu?

Kopnout do sebe panáka není trvalé řešení. Odjet od každodenních starostí a problémů byl možná šlo, ale zase jen na chviličku než zjistíme, že od života neutečeme. Nebo si zanadávat, vybrečet se, nebo se rozptýlit jídlem, kávou, zákuskem? No když to pomůže, proč ne, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit raději jiné řešení ať nerušíte sousedy velkou hlučností, nebo nemáte problém stoupnout na váhu.

TIP pro silné vlasy

Mrkněme se do zrcadla. Pokud jsou vlasy příliš dlouhé, tak je raději zastřihněme, nebo navštivme kadeřnický salon. Pak vlasům dopřejme ten nejlepší vlasový šampon Caffeine, který je díky homeopatii jiný, než běžné kofeinové šampony. Zachráníme si tím vypadávání vlasů.

Aby vlasy po umytí nebyly suché, tak je hýčkejme vlasovým balzámem Castanum, nebo vlasovým balzámem  s konopím – Cannabis.

Aby naše vlasy byly silné jako konopí, použijeme vlasový balzám Cannabis. Ten je s kvalitním olejem ze semen konopí (Cannabis Sativa L.Angiospermae Vlasy jsou tak vyživené a bezpečně chráněné. Navíc díky homeopatii máme ve vlasech homeopatické informace, které vlasovým folikulům dodávají vitalitu, sílu, energii a působí na nás uklidňujících způsobem.

Cannabis vlasový balzám


A to je to, co potřebujeme. Klid, pohodu, žádný stres, strach a další negativní emoce, díky kterým naše vlasy slábnou a hodně rychle vypadávají.

Užijme si chytré homeopatie pro zdraví a krásu.

Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox a především homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐ aneb na každou potíž či nemoc existuje ten správný homeopatický lék, jen si umět poradit.