Jak být sebevědomou a jedinečnou ženou?

Jak se zbavit nízkého sebevědomí a dovolit si být jedinečná?

Většinou se mylně domníváme, že budeme okolím přijaty, když na své okolí zapůsobíme, přizpůsobíme se mu. Ale opak bývá pravdou.

Naše duše prožívá utrpení, neboť aspekty, které z nás činí jedinečnou osobnost popíráme. Snažíme se zavděčit okolí a to není nejlepší řešení.  Většinou se naše utrpení ještě prohloubí. Někdy celý proces činíme vědomě,  mnohdy však nevědomě.

Náš obraz sebe samých pak může být natolik nicotný a hodnota sebe sama tak nízká, že se bojíme být sami sebou a proto svůj projev přísně cenzurujeme podle toho, jak si to přeje naše okolí. Jsme chycené v pasti, nejsme spokojené a už vůbec nejsme sami sebou. Vše se podřizuje okolí a naše vlastní přání a touhy jsou zašlapány.

Tímto se dostáváme do stavu nicoty ve které nemůžeme být šťastné a jedinečné.

Co s tím?  

Na prvním místě je nutné uvědomění si toho, co děláme špatně. Cokoliv můžeme změnit jen tím, že víme, co chceme změnit.

Pokusme se překonat svůj sklon potlačovat přirozenost svého projevu.

Buďme více sebevědomé a sami sebou. Přestaňme se přespříliš přizpůsobovat okolí, ale dělejme věci od srdce tak, jak to cítíme správně. Nebojme se projevit takové, jaké jsme.

A co když se snažíme a ono to nejde?

Pak se můžeme měnit pomocí homeopatie. Homeopatie je úžasná, dokáže pomoci zvýšit sebevědomí, odstranit různé psychické bloky, strachy, obavy a celou  řadu psychických potíží, která nám brání být  sebevědomou a jedinečnou ženou.

Vera Hanak
Zakladatelka Hanak's Homeopathy (1991), lektorka o-line kurzu HomeoDetox a především homeopat klasické konstituční (celostní) homeopatie. ⭐Per aspera ad astra ⭐ aneb na každou potíž či nemoc existuje ten správný homeopatický lék, jen si umět poradit.